Encs: Hegedűs – Konkoly, Fülöp, Tóth, Kuremszki, Gregó, Molnár, Havas, Kosztek, Galyas (Orgona), Horváth. Edző: Kuszkó Sándor.
Felsőzsolca: Valkányi – Hunyadi (Szabó V.), Kalász, Mattyák, Tóth D. (Matesz A.), Bárdos (Béres), Tóth N., Fink, Bukovenszki (Resetár), Tocsev, Bazsányi. Edző: Hauberger Pál.
G.: Galyas (2), ill. Resetár (3), Matesz A.
Jók: Kosztek, Galyas, Kuremszki, ill. Resetár (a mezőnye legjobbja) és az egész csapat.
Ifi: 3-

1.
Kuszkó Sándor: – 2-
0 után úgy gondoltuk meg lesz a mérkőzés, de az alacsony védelmünk négy fejesgólt kapva eldöntötte a mérkőzést. Gratulálok Zsolcának a második félidei teljesítményükhöz.
Hauberger Pál: – A második félidei játékunkhoz maximális tiszteletem a csapat valamennyi tagjának.

2. forduló

Felsőzsolca – Sárospatak 2-0 (0-0)
Felsőzsolca, 250 néző. V.: Németh.

Felsőzsolca: Valkányi – Kalász, Mattyák, Staviarszki, Palánkai (Szabó V.), Tóth M., Ravasz (Bárdos), Fink, Bukovenszki (Matesz), Bazsányi, Tocsev (Resetár). Edző: Hauberger Pál.
Sárospatak: Braun – Szőke (Simkó), Szabó S., Espák, Géczi, Zsófi (Hopman), Kerékgyártó, Sikorszki G., Sikorszki P. (Kecskés), Vasas, Halder. Edző: Zsófi József, Vachter Gábor.

G.: Tóth M., Resetár. Jók: Tóth M., Valkányi, Staviarszki, Resetár, Fink, ill. az egész csapat. Ifi: 2-2.

Hauberger Pál: – Ellentétes félidők után 10 perc alatt eldöntöttük a mérkőzést.
Zsófi József: – Reménytkeltően jól játszottunk, de helyzeteinket kihagytuk. Két perc rövidzárlat elég volt ahhoz, hogy ne szerezzünk pontot.